Vše pro Vaše blaho

Kvalitní spánek

Není nic příjemnějšího než si po dlouhém dni dopřát zasloužený odpočinek. Nemějte výčitky a klidně si zalezte do postele už v sedm hodin a pořádně se prospěte. Pokud to Vaše tělo potřebuje, nebojte se mu to dopřát.
spící brunetka
Hudba léčí

Ať už je to rock, pop, country nebo klasika, vždy Vám poslech hudby zvedne náladu a přivede na jiné myšlenky. Někdy stačí si poslechnout oblíbenou písničku a ze špatného dne se rázem stane den otevřený novým možnostem. Klidně posuňte volume doprava, do 22 00 hodiny na to máte právo.
líbání v parku
Sport – výzva nebo povinnost

Tuhle radu jste už četli asi mnohokrát, ale sport je ten největší životabudič na světe. Je však důležité ho zkusit brát třeba jako výzvu a nejen povinnost, kterou si oddřeme. Zkuste si na kus papíru napsat Váš cvičební plán na 30 dní a nalepit si ho na lednici. Budete ho mít stále na očích, a tak Vás to bude motivovat i bavit.

Procházky

Procházky v přírodě velice pozitivně ovlivňují Vaši mysl i tělo. Pokud máte domácího mazlíčka, můžete spojit příjemné s užitečným a vyrazit pěšky do přírody. Je dokázáno, že rychlá chůze uvolňuje napětí ve svalech, odstraňuje negativní emoce a snižuje riziko infarktu.

Masáž

Zapalte si večer vonnou svíčku a dopřejte si svým partnerem masáž zad nebo nohou. Lidské chodidlo má mnoho bodů, které jsou spojeny s každou částí Vašeho těla. Bolí-li Vás hlava, zaměřte se na palce. Máte žaludeční potíže? Zaměřte se na masáž střední části chodidla. Pokud trpíte bolestmi zad, pomůže Vám stlačení vnitřní klenby chodidla.

Odložte mobily

Sociální sítě, e-maily, fotky, chaty všichni dobře známe. Denně strávíme spoustu času sledováním těchto aplikací a naše tělo je podvědomě pořád v pozoru a napětí. Pokud chceme na chvíli vypnout a zrelaxovat se, je alespoň omezení těchto vychytávek nezbytné. Uvidíte kolik budete mít najednou času sami pro sebe a jak se Vám uleví. Pokuste se udělat vše pro Vaše blaho.

Vše pro Vaše blaho
5 (100%)2