Přívěsky oživí každý řetízek nebo náramek

Nosíte ráda řetízky? Pokud ano, možná vlastníte i pár přívěsků, které je umí ozvláštnit. Obyčejné řetízky se hodí na významné společenské a kulturní akce, přívěsky pak na běžné nošení a doladění outfitu.
Vybírat přívěsky pak lze podle různých parametrů, tvarů, barvy i velikosti. Mnoho lidí ovšem dá na symboliku. Ta je také důležitá. Konkrétní symbol poukazuje na vaši víru, způsob myšlení, kterým se ubíráte, na váš životní směr.

srdce

Strom života, amulet s obrovským významem

Jedním z těchto symbolů je i strom života. Amulet s obrovským významem a mystickým kouzlem. Zobrazuje strom včetně koruny i kořenů, tedy symbol života hluboce spojeného se zemí.
V duchovním významu pak symbolizuje především sílu duchovního charakteru, sílu odolávat negativním jevům a myšlenkám.
V naší nabídce naleznete několik variant tohoto mystického symbolu. Všechny varianty jsou vyrobeny z kvalitního stříbra.

Jedná se o rozměrově odlišné přívěsky, které se liší drobnými detaily, nejčastěji velikostí. Na některých může být ještě umístěn i drobný kamínek, třeba bílý opál. Přívěsek doplněný kamínkem pak dostává ještě jiný rozměr a sílu.
Přívěsky snadno umístíte na řetízek, lanko či náramek. Každý si najde svého majitele. Stačí si vybrat.

Nepodceňujte sílu symbolu

Při výběru se řiďte nejen kvalitou výrobku, ale především svým pocitem. Je-li pro vás důležitý význam jednotlivých symbolů, pak pro vás je důležité i to, jak na vás konkrétní přívěsek působí. Vyberte si tedy opravdu ten, který na vás zapůsobí nejvíce pozitivně.

přívesky
Odměnou při jeho nošení vám bude ochrana před vším negativním, posílení vaší duševní odolnosti. Symboly se nemají nosit jen proto, že se nám líbí. Jejich majitel by si měl být vědom významu a síly, kterou bezpochyby každý symbol má.