Inkognito obálky


Pokud chcete, aby vaše zásilka dorazila ke svému budoucímu majiteli v pořádku, je naprosto nezbytné ji vhodně zabalit. V současné době už není zapotřebí používat jen neforemné kartonové krabice, které nejen, že zbytečně zdržovaly samotné balení, ale také na poště odesilatel zaplatil více, než bylo zapotřebí.
čtyři otisky razítka.png
§  Problém nastal i pro příjemce zásilky, který se musel po rozbalení balíčku s přebývajícím obalem nějakým způsobem vypořádat.
Pokud posíláte nějaké zboží, které není rozbitné, pak jsou dobrou volbou poštovní igelitove obálky. Igelitové neboli plastové poštovní obálky využívají i rozesilatelé různého reklamního textilu – například triček, ručníků nebo jiných reklamních vzorků. Ušetří tím nejen čas, ale i náklady. A kromě toho mají jistotu, že jejich zboží neutrpí vlivem povětrnostních vlivů. Díky tomu, že jsou tyto obalové materiály zevnitř černé, je zajištěno naprosté soukromí odesilatele i příjemce. Nikdo do vašeho balíčku proste nenahlédne.
zalepená obálka.png

Každý si najde svou velikost i sílu

Tyto poštovní pomůcky se vyrábějí v mnoha velikostních variantách, proto si jistě pro své potřeby vybere každý.
§  Nejmenší velikostí je sto sedmdesát pět krát dvě stě dvacet pět milimetrů a největší šest set padesát krát čtyři sta padesát milimetrů.
§  Rozdíl je i v silách, jejichž hodnoty jsou 50, 60, 70 a 90 µm.
Plastové obálky pro poštovní účely se prodávají buď s uchem nebo bez ucha. Své využití nacházejí nejen při posílání zmíněného textilu, ale také novin a časopisů. Mnozí z nás si jistě ještě pamatují doby, kdy náš oblíbený a toužebně očekávaný časopis dorazil do schránky potrhaný nebo promočený od deště. S igelitovými obálkami se vám rozhodně nic podobného nestane.
§  Tento způsob posílání zásilek vítají jistě i poštovní doručovatelé, kteří nemusejí nosit ještě těžší náklad, než je bezpodmínečně nutné.